17353.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Tutsek Anna: Cilike mátkasága. Mühlbeck Károly rajzaival. Cilike viszontagságai III. köt. Bp., é.n., Singer és Wolfner (Hungária-ny.), 213+(2) p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, a teljes könyv fordítva kötött.