17302.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
4 800 Ft
Victor Hugo: Notre Dame de Paris. 1482. Nouvelle édition illustrée. Paris,é.n., nyn. Francia nyelven. Egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli álbordás egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, (címlap hiány?), az elülső előzéklapon hiánnyal, aláhúzásokkal, néhány lapon kis szakadással.