17311.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 800 Ft
Godolphin, Mary: Aesop's Fables in Words of One Syllable. With Coloured Illustrations. Sixth Edition. London-Paris-New York, é.n., Cassell, Petter, Galpin & Co., 174+(6) p. + 6 t. (színes képtáblák). Angol nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, három képtábla kijár.