Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 217

16715.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1911, Ifj. Nágel Ottó, 103 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
16716.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Művészettörténeti tanulmányok. Szerk.: Dávid Katalin és Németh Lajos. Művészettörténeti Dokuemntációs Központ Évkönyve. 1959-60. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Benne érdekes tanulmányokkal, közte: Zolnay László, a XIII-XIV. századi budai királyi palotáról, Kampis Antal: Trencsén megye tizenhét vára, ...stb. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.  Megjelent 1060 példány.
16717.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
ZALAART. A Zalai Képző- és Iparművészek Egyesületének katalógusa. Zalaegerszeg, é.n., k.n. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Sérült kiadói papírmappában.
16718.

ZALA'ART. A Zalai Képző- és Iparművészek Egyesületének katalógusa. Zalaegerszeg, é.n., k.n. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Sérült kiadói papírmappában.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szigeti Kilián: Régi magyar orgonák. Szombathely. Bp., 1978., Zeneműkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés.
16719.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kő Pál. Kiállítási katalógus. Írta és szerk.: Antall István. A fényképeket készítette: Kovács László Péter. Bp., 1997, Hangsúly, 12 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Kő Pál (eredeti nevén Pataki Lajos, majd Maczky Levente Lajos) (1941-2020), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, Kossuth-díjas szobrászművész által DEDIKÁLT példány.
16720.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sümegi György: Lipták Pál. A szerző által ALÁÍRT és beírt példány. Békés, é.n. KIadói papírkötésben 2000 pld.
16721.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Feledy Gyula: Nyomataim. Dedikált kiállítási katalógus. Miskolc, 1996 8 p.
16722.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Murádin Jenő: A Felsőbányai Művésztelep. A szerző, Murádin Jenő (1937-) által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált példány! Kolozsvár, 2006, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Patkó Károly, Nagy Oszkár műveinek reprodukcióival gazdagonillusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, utolsó néhány lap kissé hullámos.
16723.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Keserü Katalin (szerk.): Műcsarnok. Bp., 1996, Műcsarnok. 126 oldal. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
16724.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Offizieller Katalog der Münchener Jahresausstellung 1910. München, 1910., Verlag der Münchener Künstlergenossenschaft. Kiadói papírkötés. / A müncheni éves kiállítás hivatalos katalógusa 1910-ben a Királyi Üvegpalotában. Jó állapotben.
16725.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jovian György: Kiállítási katalógus 1998. Aláírt, hibás nyomás, hiányos. Kiadói papírkötésben.
16726.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft