17394.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
6 000 Ft
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. I-II. köt. Ford.: György Aladár és Illyésy Piroska. Bp.,é.n.,Franklin, 208;2-209-423 p. Negyedik, képes kiadás. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borÃtón kopásnyomokkal.