Harsányi Kálmán: Költemények. Bp., 1903., Singer és Wolfner. Második k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500022/Harsanyi-Kalman-Koltemenyek-Bp-1903-Singer-es-Wolfner-Masodik-kiadas-Kiadoi-kisse-~II2625250
2625250
17562
417
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Harsányi Kálmán: Költemények. Bp., 1903., Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
: karap_norbert