Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 331

Bene Edit: Keserv - édes. Mór, 2015, Bene Edit. Kiadói papírkötés. Dedikált
17600.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Drotleff Zoltán: Lepréselt virágillat. Válogatott versek. Bp., 2014, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált
17601.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17602.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Királyi Lajos: Emlékek, tájak, utazások. Válogatott versek és prózai írások. Bp., 2017, BÍRÓ family. Kiadói papírkötés. Dedikált
17603.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Giovanni Papini: Góg. Ford.: Nyisztor Zoltán. Vigilia-könyvek. Bp.,(1934),Vigilia, (Pallas-ny.), 296 p. A borító Aba-Novák Vilmos festőművész, grafikus munkája. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos, kopott borítóval, a hátsó borítón gyűrődéssel, néhány foltos lappal.
17604.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17605.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Drotleff Zoltán: Tán igazak álmaim. Bp., 2013, Rím. Kiadói papírkötés.
17606.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Scheibner Tamás és Szűcs Zoltán Gábor (szerk.) Az értelmezés szükségessége. Tanulmányok Kertész Imréről. Bp., 2002, LHarmattan. Kiadói papírkötés.
17607.

Scheibner Tamás és Szűcs Zoltán Gábor (szerk.) Az értelmezés szükségessége. Tanulmányok Kertész Imréről. Bp., 2002, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mednyánszky Alajos: Regék és mondák. Válogatta: Fried István és Hana Ferková. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17608.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Kétnyelvű Klasszikus Könyvtár sorozat 5 kötete:  Wilde Oszkár: A boldog herceg, Az önző óriás, A nevezetes rakéta, Az odaadó barát. Ford.: Szabó Lőrinc, Király György, Honti Rezső, Plechl Béla.; Chesterton G. K.: Apolló szeme. Ford.: Schöpflin Aladár. Bp., 1920-1935, Lantos-Uránia. Angol és magyar nyelveken. A borítók illusztrációi Kozma Lajos munkái. Kiadói illusztrált papírkötések, a borítókon szakadásnyomokkal.
17609.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1959., Móra. Szecskó Tamás rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17610.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kelemen Béla: Jó magyarság. Tanácsadó a magyar helyesírás, nyelvtan és fogalmazás nehézségeiben. Bp., 1910., Athenaeum. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
17611.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft