cca 1896 I. Ferenc József (1830-1916) császár és király keményhátú portréfotója, Carl Pietzner bécsi udvari fotós műterméből, a felületén apró foltokkal, kis karcolásokkal, 16x11 cm
cca 1896 Wittelsbach Erzsébet 'Sisi' (1830-1898) császárné és királyné keményhátú portréfotója, Carl Pietzner bécsi udvari fotós műterméből, a felületén apró foltokkal, 16x11 cm
Bujtor István és Latinovits Zoltán színészek közös jelenete ,,A legszebb férfikor" című filmben, 1 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 21x30 cm
cca 1895 Viktória brit királynő (1819-1901), keményhátú fotó, üvegezett fakeretben. 22,5x16 cm / Victoria Queen of the United Kingdom of Great Britain and Ireland.
cca 1970-1980 Erdei Katalin 3 db felvétele: Sükösd Mihály író, Békési László pénzügyminiszter, Vitányi Iván szociológus (később országgyűlési képviselő), pecséttel jelzett, feliratozott fotók, 24x18 cm és 18x13