8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Matthew William Peters (1742-1814) után, Francesco Bartolozzi (1728-1815) metszése: Gyermek lelke megérkezik a Mindenható jelenlétében. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap alja kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 55×38 cm