Jelzés nélkül: Barabás Miklós után: A meny megérkezése. Litográfia, ka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~4/Jelzes-nelkul-Barabas-Miklos-utan-A-meny-megerkezese-Litografia-kartonra-kasirozott-pa~II2626761
2626761
10746
417
Engravings
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Barabás Miklós után: A meny megérkezése. Litográfia, kartonra kasírozott papír, sérülésekkel, 45x70cm
: pk