Victor Vasarely (1908-1997): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Victor-Vasarely-1908-1997-Cim-nelkul-Szitanyomat-papir-jelzett-keretben-23-5x23-5-cm~II2625594
2625594
10349
417
40000
Leírás: Victor Vasarely (1908-1997): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzett, keretben, 23,5x23,5 cm
: pk