Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Tirpak-Sandor-1884-Noi-portre-Olaj-karton-SERULT-Jelzett-Keret-nelkul-49x40cm~II2503972
2503972
10334
417
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett. Keret nélkül. 49x40cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: