Szepes Gyula (1902-1992): Notre dame. Olaj, vászon. 66x45 cm, Hátoldal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Szepes-Gyula-1902-1992-Notre-dame-Olaj-vaszon-66x45-cm-Hatoldalan-felirattal-vakrama-ne~II2624820
2624820
10327
417
Leírás: Szepes Gyula (1902-1992): Notre dame. Olaj, vászon. 66x45 cm, Hátoldalán felirattal, vakráma nélkül. Kissé sérült.
: nagy_andras