Sárdy Brutus (1892-1970): Őszi napsütés. Olaj, vászon, kartonon. Jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Sardy-Brutus-1892-1970-Oszi-napsutes-Olaj-vaszon-kartonon-Jelzett-Hatoldalan-autogra~II2629825
2629825
10298
417
30000
Leírás: Sárdy Brutus (1892-1970): Őszi napsütés. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 42x56 cm.
: pk