Horváth G. Andor (1876-1966): Mulatozók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekora... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Horvath-G-Andor-1876-1966-Mulatozok-Olaj-vaszon-Jelzett-Dekorativ-serult-fakeretben~II2615176
2615176
10132
417
24000
Leírás: Horváth G. Andor (1876-1966): Mulatozók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült, fakeretben. 43×55 cm