Gesztődi Guido (?-?), működött a XX. sz. közepén: 2 db enteriőr, 1958.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Gesztodi-Guido-mukodott-a-XX-sz-kozepen-2-db-enterior-1958-Akvarell-ceruza-papC3~II2625683
2625683
10106
417
7500
Leírás: Gesztődi Guido (?-?), működött a XX. sz. közepén: 2 db enteriőr, 1958. Akvarell, ceruza, papír. Mindkettő jelzett. 30x42 és 42x30 cm.
: karap_norbert