Gáspár Antal (1889-1959): Karikatúra. Tus, papír, jelzett. Üvegezett f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Gaspar-Antal-1889-1959-Karikatura-Tus-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-6-5C3975-cm~II2592506
2592506
10100
417
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Gáspár Antal (1889-1959): Karikatúra. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 6,5×5 cm
: karap_norbert