Gacs Gábor (1930-2019): Fej. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Gacs-Gabor-1930-2019-Fej-Linometszet-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-40C39730-cm~II2303636
2303636
10094
417
Leírás: Gacs Gábor (1930-2019): Fej. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 40×30 cm
: pelikán_kristóf