Fáy Dezső (1888-1954): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. 34x27 cm. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Fay-Dezso-1888-1954-Noi-akt-Akvarell-papir-jelzett-34x27-cm~II2626384
2626384
10080
417
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Fáy Dezső (1888-1954): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. 34x27 cm.
: pk