Claude Galand (1946-): Gyökerek. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Claude-Galand-1946-Gyokerek-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-91120-10x8-cm~II2631601
2631601
10095
417
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Claude Galand (1946-): Gyökerek. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (91/120), 10x8 cm
: sza