Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2611871
10217
417
Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák, 1968. Filctoll, karton, jelzett. 31,5×40,5 cm. / felt pen on paper, signed, 2631455
10218
417
Frans Masereel (1889-1972): Mors vincit omnia, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 34×24,5 cm 2518988
10219
417
26000
Máthé Márk Eduárd (1967-): Női akt. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm 2583796
10220
417
Máthé Márk Eduárd (1967-): Lajosmizse - tájkép. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 15×25 cm 2607004
10221
417
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Álló akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm 2624254
10222
417
Meller Péter (1923- 2008): Swing. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 30×20,5 cm 2624251
10223
417
Meller Péter (1923- 2008): Biró Margit portréja. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 20×15,5 cm 2531795
10224
417
Mészáros Gergő: Szerelem Budapesten. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 24x29 cm 2631640
10225
417
Mészáros Marianna (1963-): Cifrapalota, Kecskemét, Milleniumi sorozat 4., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 15×11 cm 2631637
10226
417
Mészáros Marianna (1963-): Városháza, Kecskemét, Milleniumi sorozat 1., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 11×22,5 cm 2631619
10227
417
Milasovszky Kálmán (?-): Kályha, 1967. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14x10 cm 2631618
10228
417
Milasovszky Kálmán (?-): Szikla és tenger, 1970. Monotípia, papír, jelzett a hátoldalán, lap teteje kartonra kasírozva, 16x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft