10576.
417. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan (Gerencsér, Gerendás?) jelzéssel: Hegyvidéki út. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 30,5×42,5 cm