3 000 Ft
1982 Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok Köre. Kiadói félvászon kötésű mappában. Számozott:528/550. Eredeti metszetekkel, többek közt Kass János, Bálványos Huba, Banga Ferenc, Stettner Béla grafikáival, össz. 24 db komplett. Klf. technikák, klf. méretben. Részben jelzett. Kass János, Rozanits, Strebenz. Lapméret: 24x15 cm