Lechscherzer porcelán sültes tál. Jelzett, kopott. 39x27 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Lechscherzer-porcelan-sultes-tal-Jelzett-kopott-39x27-cm~II2622532
2622532
11408
416
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Lechscherzer porcelán sültes tál. Jelzett, kopott. 39x27 cm
: karap_norbert