Herendi hortenzia mintás tojás formájú bonbonniere. Kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-hortenzia-mintas-tojas-formaju-bonbonniere-Kezzel-festett-jelzett-kopott-d12-cm~II2622440
2622440
11224
416
Leírás: Herendi hortenzia mintás tojás formájú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopott. d:12 cm
: karap_norbert