Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402808
11519
416
Fine bone China mini kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x8,5 cm 2505721
11520
416
2200
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2505720
11521
416
2200
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2406008
11522
416
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm 2580722
11523
416
Angol fajansz tányér, 6db, matricás Eszterházy kastély motívumával, jelzett, hibátlan, d:14cm 2580744
11524
416
4400
Láng M. Budapest jelzéssel, tejes kanna, kézzel festett porcelán, kopott, lepattanás, m:12cm 2575734
11525
416
Ens rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 10x7 cm 2425018
11526
416
100
Rózsás porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2409516
11527
416
Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm 2592414
11528
416
Német kínáló, matricás, aranyozott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 23x14cm 2592576
11529
416
Wien Hofreitschule - bécsi lovaglóiskola porcelánfigura cca 1900 m: 8 cm 2569053
11530
416
2db osztrák, festett terrakotta falikép, jelzés nélkül, kopott, 17x17cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft