4 db porcelán dísztányér, festmények reprodukciójával, keretben, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/4-db-porcelan-disztanyer-festmenyek-reprodukciojaval-keretben-jelzett-kopasnyomokkal-d~II2612959
2612959
11356
416
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: 4 db porcelán dísztányér, festmények reprodukciójával, keretben, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19cm
: nagy_andras