3db porcelán dísztányér, festmények reprodukciójával, keretben, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3db-porcelan-disztanyer-festmenyek-reprodukciojaval-keretben-jelzett-kopasnyomokkal-d-~II2612963
2612963
11429
416
Leírás: 3db porcelán dísztányér, festmények reprodukciójával, keretben, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19cm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: