Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 130

1985. Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985 kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph
31014.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2004. Iharos Sándor, Söjtör József emlékverseny / 20. Nemzetközi atlétikai verseny 2004. Hungary - Honvéd kupa kétoldalas Cu emlékérem (58mm) T:1-
31015.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2011. A Game World Siker Olimpia nyertese 2011/1. GW Montecassino - Game World üveg díj eredeti tokban (50x80x131mm) T:1 ujjlenyomatok
31016.

2011. "A Game World Siker Olimpia nyertese 2011/1. GW Montecassino - Game World" üveg díj eredeti tokban (50x80x131mm) T:1 ujjlenyomatok

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN A horgászsportért aranyozott, öntött Br emlékplakett eredeti tokban. Szign.: MR (59mm) T:1
31017.

DN "A horgászsportért" aranyozott, öntött Br emlékplakett eredeti tokban. Szign.: MR (59mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN DIÁK SZÖVETSÉG labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2-
31018.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
DN Old Boys of Vasas SC Budapest kétoldalas, ezüstpatinázott bronz labdarúgó sport emlékérem, egyik oldalon a játékosok aláírásaival (63mm) T:1-
31019.

DN "Old Boys of Vasas SC Budapest" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz labdarúgó sport emlékérem, egyik oldalon a játékosok aláírásaival (63mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
~1980. People to People Sports Committee műgyantás fém sportjelvény (3x) T:1 ~1980. People to People Sports Committee sports badges (3x) C:UNC
31020.

~1980. "People to People Sports Committee" műgyantás fém sportjelvény (3x) T:1 ~1980. "People to People Sports Committee" sports badges (3x) C:UNC

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Ausztrália 1956. Az ausztrál vívócsapat olimpiai jelvénye aranyozott Br kitűző (25x16mm) T:2 Australia 1956. Olympic Badge of the Australian Fencing Team gilt Br pin (25x16mm) C:XF
31021.

Ausztrália 1956. "Az ausztrál vívócsapat olimpiai jelvénye" aranyozott Br kitűző (25x16mm) T:2 Australia 1956. "Olympic Badge of the Australian Fencing Team" gilt Br pin (25x16mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ausztria 1953. X. Akadémiai Téli Világjátékok - Ausztria 1953 aranyozott, zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba, aranyozás kopott Austria 1953. X. Akademische Welt Winterspiele - Österreich 1953 gilt and enamelled Br badge C:VF enamel error, worn gilt
31022.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Ausztria 1968. Innsbruck-Grenoble Br olimpiai jelvény, hátlapon KARL PICHL, INNSBRUCK gyártói jelzéssel (26x26mm) T:1- Austria 1968. Innsbruck-Grenoble Br olimpic badge, on the back with makers mark KARL PICHL, INNSBRUCK (26x26mm) C:AU
31023.

Ausztria 1968. "Innsbruck-Grenoble" Br olimpiai jelvény, hátlapon "KARL PICHL, INNSBRUCK" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:1- Austria 1968. "Innsbruck-Grenoble" Br olimpic badge, on the back with makers mark "KARL PICHL, INNSBRUCK" (26x26mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1980. Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1980. Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
31024.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Ausztria 1983. A Pisdorfi curling egyesület különleges szolgálatért, Graz, 1983 november részben zománcfestett Br plakett bársony alapra ragasztva, kitámasztóval, eredeti, kopottas tokban. Szign.: Tuttobocce (180x132mm) T:1- Austria 1983. For the Special Service of the Pisdorf Curling Association, Graz, November 1983 (Dem Eisschützvertein Pisdorf für besondere Verdienste) partially enamel painted Br plaque on a velvet background, with supportive, in worn original case. Sign.: Tuttobocce (180x132mm) C:AU
31025.

Ausztria 1983. "A Pisdorfi curling egyesület különleges szolgálatért, Graz, 1983 november" részben zománcfestett Br plakett bársony alapra ragasztva, kitámasztóval, eredeti, kopottas tokban. Szign.: Tuttobocce (180x132mm) T:1- Austria 1983. "For the Special Service of the Pisdorf Curling Association, Graz, November 1983 (Dem Eisschützvertein Pisdorf für besondere Verdienste)" partially enamel painted Br plaque on a velvet background, with supportive, in worn original case. Sign.: Tuttobocce (180x132mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft