Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2618588
30942
416
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Országos Diáknapok Sopron" egyoldalas Br emlékérem és jelvény tokban (80mm, 25mm) T:1 2371145
30943
416
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1- 2622966
30944
416
Numizmatika
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina 2590701
30945
416
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1927. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club 1898 - Rúdugrás 3.40 mtr. 1927" Br díjplakett "Ludvig Budapest" gyártói jelzéssel (70x46mm) T:2 2619601
30946
416
Numizmatika
Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN "Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina 2622803
30947
416
Numizmatika
Törzsök Károly (1906-1964) 1951. "Fáklya Sport Egyesület 1951 / Spartakiád 1953. III." kétoldalas Br díjérem mellszalagon, hátoldalán gravírozva (39mm) + 1955. "Falusi Spartakiád" fém jelvény (~43x30mm) T:2 patina 2234911
30948
416
Numizmatika
Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937" Br plakett eredeti tokban (70x60mm) T:2 2619927
30949
416
Numizmatika
1872. "Az Óbudai Tornaegylet verseny díja - Erő épség egyetértés" kétoldalas ezüstözött fém díjérem füllel (40mm) T:1- patina 2620091
30950
416
6500
Numizmatika
~1900. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon "K10.000M bajnok 1932" gravírozással, "L.E. és Arkanzas" gyártói jelekkel. Tervezte: Morelli Gusztáv (1848-1909) (17,02g/0.800/35mm) T:2 patina 2619729
30951
416
Numizmatika
1902. "Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él" kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina 2620425
30952
416
Numizmatika
1903. "Kerületi Ifjúsági Tornaverseny - 1903. május 21. Sopronban" kétoldalas Cu emlékérem füllel (42mm) T:1- patina, ph 2619916
30953
416
Numizmatika
1905. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft