Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 73

Németország DN Diplomácia - Németországban készült részben aranyozott, jelzett Ag, nyakba akasztható emlékérem zsinóron, szélein díszítőkövek ragasztónyomai, Juvel Wien dísztokban (131,84g/0.835) T:1- Germany ND Diplomatie - Made in Germany partially gilt, hallmarked Ag, hanging commemorative medallion on cord, glue marks on the edges, in Juvel Wien case (131,84g/0.835) C:AU
31809.

Németország DN "Diplomácia - Németországban készült" részben aranyozott, jelzett Ag, nyakba akasztható emlékérem zsinóron, szélein díszítőkövek ragasztónyomai, "Juvel Wien" dísztokban (131,84g/0.835) T:1- Germany ND "Diplomatie - Made in Germany" partially gilt, hallmarked Ag, hanging commemorative medallion on cord, glue marks on the edges, in "Juvel Wien" case (131,84g/0.835) C:AU

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Németország DN Schlosskirche (Vártemplom) kétoldalas Cu-Ni emlékérem műanyag tokban (35mm) T:1 Germany ND Schlosskirche (Castle church) two-sided Cu-Ni medallion in plastic case (35mm) C:UNC
31810.

Németország DN "Schlosskirche (Vártemplom)" kétoldalas Cu-Ni emlékérem műanyag tokban (35mm) T:1 Germany ND "Schlosskirche (Castle church)" two-sided Cu-Ni medallion in plastic case (35mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
800 Ft
Olaszország 1971. Bordighera városa ezüstözött fém emlékplakett eredeti gyártói dísztokban (80mm) T:1 patina / Italy 1971. City of Bordighera silver plated metal commemorative medallion in original makers case (80mm) C:UNC patina
31811.

Olaszország 1971. "Bordighera városa" ezüstözött fém emlékplakett eredeti gyártói dísztokban (80mm) T:1 patina / Italy 1971. "City of Bordighera" silver plated metal commemorative medallion in original makers case (80mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Portugália ~1980. António Ramalho Eanes tábornok, a Portugál Köztársaság elnöke kétoldalas Br emlékérem, peremén 2462-4500 sorszámmal. Szign.: F. Candido, S. Sousa (80mm) T:1,1- Portugal ~1980. General António Ramalho Eanes, presidente da República Portuguesa two-sided Br medal, with 2462-4500 serial number on the edge. Sign: F. Candido, S. Sousa (80mm) C:UNC,AU
31812.

Portugália ~1980. "António Ramalho Eanes tábornok, a Portugál Köztársaság elnöke" kétoldalas Br emlékérem, peremén "2462-4500" sorszámmal. Szign.: F. Candido, S. Sousa (80mm) T:1,1- Portugal ~1980. "General António Ramalho Eanes, presidente da República Portuguesa" two-sided Br medal, with "2462-4500" serial number on the edge. Sign: F. Candido, S. Sousa (80mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Románia 1959. Bukarest alapításának 500. évfordulójára / Román Numizmatikai Társaság kétoldalas Br emlékérem műanyag dobozban. Szign.: A. Ionescu (70mm) T:1-,2 Romania 1959. For the 500th anniversary of the founding of Bucharest / Romanian Numismatic Society two-sided Br medallion in plastic box. Sign.: A. Ionescu (70mm) C:AU,XF
31813.

Románia 1959. "Bukarest alapításának 500. évfordulójára / Román Numizmatikai Társaság" kétoldalas Br emlékérem műanyag dobozban. Szign.: A. Ionescu (70mm) T:1-,2 Romania 1959. "For the 500th anniversary of the founding of Bucharest / Romanian Numismatic Society" two-sided Br medallion in plastic box. Sign.: A. Ionescu (70mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
11
Svájc 1989-1991. 700 éves a Svájci Államszövetség 27xklf db-ból álló Ag emlékérem szett fehér gyűrűs albumba rendezve, eredeti, kihajtható műanyag gyűjtőtokkal T:1 Switzerland 1989-1991. 700 Years of the Swiss Confederation 27xdiff Ag pcs in set, in white ring folder and wit original, foldable plastic case C:UNC
31814.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Svájc 2011. A himnusz 50. évfordulója Cu-Ni multicolor emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:PP Switzerland 2011. 50th anniversary of the anthem Cu-Ni multicolor medallion with certificate (30mm) C:PP
31815.

Svájc 2011. "A himnusz 50. évfordulója" Cu-Ni multicolor emlékérem tanúsítvánnyal (30mm) T:PP Switzerland 2011. "50th anniversary of the anthem" Cu-Ni multicolor medallion with certificate (30mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Szlovákia 1994. Libegő Tátralomnic és a Kő-pataki-tó között kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 Slovakia 1994. Gondola lift between Tatranská Lomnica and the Lake Skalnaté Pleso kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (60mm) C:UNC
31816.

Szlovákia 1994. "Libegő Tátralomnic és a Kő-pataki-tó között" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 Slovakia 1994. "Gondola lift between Tatranská Lomnica and the Lake Skalnaté Pleso" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11
Szovjetunió ~1960-1970. 3 db bronzozott Al plakett, közte Fjodor Grigorjevics Volkov 1728-1763 (102mm) + Gioachino Antonio Rossini 1792-1868 (110mm) + Vlagyimir Mihajlovics Komarov 1927-1967 (100mm) T:1-,2 kopott bronzozás Sovietunion ~1960-1970. 3pcs of bronzed Al plaque, in it Fyodor Grigorievich Volkov 1728-1763 (102mm) + Gioachino Antonio Rossini 1792-1868 (110mm) + Vladimir Mikhaylovich Komarov 1927-1967 (100mm) C:AU,XF worn bronze
31817.

Szovjetunió ~1960-1970. 3 db bronzozott Al plakett, közte "Fjodor Grigorjevics Volkov 1728-1763" (102mm) + "Gioachino Antonio Rossini 1792-1868" (110mm) + "Vlagyimir Mihajlovics Komarov 1927-1967" (100mm) T:1-,2 kopott bronzozás Sovietunion ~1960-1970. 3pcs of bronzed Al plaque, in it "Fyodor Grigorievich Volkov 1728-1763" (102mm) + "Gioachino Antonio Rossini 1792-1868" (110mm) + "Vladimir Mikhaylovich Komarov 1927-1967" (100mm) C:AU,XF worn bronze

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szovjetunió 1966. Vitus Bering 1681-1741 kétoldalas Br emlékérem. Szign.:A. Leonova (60mm) T:1- patina kis ph Sovietunion 1966. Vitus Bering 1681-1741 two-sided Br commemorative medallion. Sign.: A. Leonova (60mm) C:AU patina, small edge error
31818.

Szovjetunió 1966. "Vitus Bering 1681-1741" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:A. Leonova (60mm) T:1- patina kis ph Sovietunion 1966. "Vitus Bering 1681-1741" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: A. Leonova (60mm) C:AU patina, small edge error

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Szovjetunió ~1968. Makszim Gorkij születésének 100. évfordulója Br emlékérem (60mm) T:2 patina  Sovietunion ~1968. The 100th Anniversary of Maxim Gorky Br commemorative medallion (60mm) C:XF patina
31819.

Szovjetunió ~1968. "Makszim Gorkij születésének 100. évfordulója" Br emlékérem (60mm) T:2 patina Sovietunion ~1968. "The 100th Anniversary of Maxim Gorky" Br commemorative medallion (60mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Szovjetunió 1981. Jurij Gagarin / Szovjet-mongol közös űrutazás kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-,2 Soviet Union 1981. Yuri Gagarin / Soviet-Mongolian space flight two-sided, silver patinated Br medallion (60mm) C:AU,XF
31820.

Szovjetunió 1981. "Jurij Gagarin / Szovjet-mongol közös űrutazás" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-,2 Soviet Union 1981. "Yuri Gagarin / Soviet-Mongolian space flight" two-sided, silver patinated Br medallion (60mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft