Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2616615
31907
416
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1950. "A szakma kiváló kisipari szövetkezeti dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény, Rákosi-címerrel (21x21mm) T:2 2577068
31908
416
Numizmatika
1954. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, viselői igazolvánnyal, dombornyomott Rákosi-címeres tokban + 1954. Sztahanovista igazolvány T:2 2577063
31909
416
Numizmatika
1954. "Munka Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:1-
NMK 606. 2577058
31910
416
11000
Numizmatika
1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, dombornyomott dísztokban T:1-
NMK 603. 2619353
31911
416
2200
Numizmatika
1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés fakó mellszalagon, dísztokban T:1-
NMK 603. 2567008
31912
416
22000
Numizmatika
1958. "Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem 1958 / Tudással a hazáért, a szocializmusért" Br érem füllel (35mm) T:1 ph 2618163
31913
416
Numizmatika
1958. "KIOSz - Jó minőségért" aranyozott, zománcozott fém jelvény + "25" jelzett Ag jubileumi gyűrű (0.835/9,45g) eredeti tokban T:2-,1- 2619445
31914
416
Numizmatika
~1960. "Rendőrtiszti Akadémia" zománcozott fém sapkajelvény T:1- 2619571
31915
416
Numizmatika
~1960-1970. "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" részben aranyozott bronz kitüntetés, eredeti tokban + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" részben aranyozott bronz kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója II." részben aranyozott bronz kitüntetés, eredeti tokban + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" részben aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés, eredeti tokban T:1- 2612975
31916
416
Numizmatika
~1960-1970. "Ércbányász S.K. Rudabánya" zománcozott fém kitűző T:2 patina, kopott zománc 2612968
31917
416
Numizmatika
~1960-1970. "Kiváló iparőr" zománcozott kitűző T:2 patina 2622723
31918
416
Numizmatika
~1960-1980. 8db klf zománcozott iskolajelvény, közte "Nagykőrösi és Dunamelléki Református Tanítóképző" zománcozott Br iskolajelvény T:2,2- zománchiba Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft