Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623123
19134
416
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) virágos gyűrű rubinnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,4 g 2623125
19135
416
Ezüst(Ag) gyűrű zafírral, jelzett, méret: 51, bruttó: 3,9 g 2623128
19136
416
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,3 g 2623136
19137
416
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 2 cm, bruttó: 4,5 g 2623159
19138
416
Ezüst(Ag) fülbevalópár, zöld kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 7,22 g 2623163
19139
416
4600
Ezüst(Ag) fülbevalópár ametiszt és korall díszítéssel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 5,1 g 2623168
19140
416
Ezüst(Ag) fülbevalópár nyers rubinnal, jelzés nélkül, d: 1,5 cm, bruttó: 8,5 g 2623140
19141
416
Ezüst(Ag) fülbevalópár, kővel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 3,3 g 2623131
19142
416
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,4 g 2623175
19143
416
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,8 g 2623177
19144
416
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,5 g 2622937
19145
416
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc kék köves medállal, jelzett, h: 66 cm, bruttó: 7,8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft