Polner Zoltán: Táncoltató. A szerző, Polner Zoltán (1933-2017) író, költő, újságíró által Gyöngy Pál (1902-1990) zeneszerző, dalszerző részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1977., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Ezeregy legnépszerűbb, legszebb magyar népdal. Összegyűjtötte: Rudnyánszky Gyula. Harmadik, javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói vászon borításban, kis kopásokkal. Néhány kijáró lappal.
1983 KEK Jazz Club KEK Jazz Pódium '83 őszi programajánlata. Benne Szakcsi Lakatos Béla-Schnéberger gitártrió, Mini együttes és barátai, Dixieland est, Rátonyi Róbert ...stb. Megjelent 500 példányban.
A fantázia óceánjai. Boney M. album. Énekhangra zongorakísérettel, harmóniajelzéssel. Bp., 1980, Editio Musica, 46+2 p. Kissé sérült kiadói papírkötés.