11780.
416. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm