Reklám

Tételek száma: 287

1907 Armaturen und Mascnienenfabrik képes árjegyzék katalógus, egészvászon kötésben, egy lap hiányzik
13858.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1973 Videoton TV reklám plakát, hátoldalon a gyár rádió és televízió termékei. 40x60 cm Hajtva
13859.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1943 Dr. Oetker számla, számolócédula, sütőporos zacskó, receptkönyv, 4 db
13860.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1880 6 db klf díszes fejléces számla.
13861.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
34 db vegyes könyvjelző, közte régiek
13862.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20 db vegyes könyvjelző
13863.

20 db vegyes könyvjelző

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1960-1970 2 db Volkswagen autókat bemutató (VW 1200 és 1300 Bogár, VW 1600 modellek, stb.), színes képekkel illusztrált reklámprospektus, német ill. angol nyelven, kihajthatóak, néhány apró sérüléssel, folttal
13864.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
2 db Hotel Sacher Wien a süteményes doboz két méretben 18-22 cm
13865.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1969-1979 cca. 1000 db kártyanaptár vegyes külföldi és magyar, Többsége 1970 körül. Megkímélt állapotban.
13866.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
4711 Echt Kölnisch Wasser kölnivíz, 800 ml, m: 25 cm
13867.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Shell art deco reklám, LIllustration c. francia újságból, 1929, üvegezett fakeretben, 39×29,5 cm
13868.

Shell art deco reklám, L'Illustration c. francia újságból, 1929, üvegezett fakeretben, 39×29,5 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Mossant art deco divatreklám, LIllustration c. francia újságból, 1929, üvegezett fakeretben, 39×29,5 cm
13869.

Mossant art deco divatreklám, L'Illustration c. francia újságból, 1929, üvegezett fakeretben, 39×29,5 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft