Reklám Tételek száma: 287
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2617353
13858
416
Advertisement
1907 Armaturen und Mascnienenfabrik képes árjegyzék katalógus, egészvászon kötésben, egy lap hiányzik 2586676
13859
416
Advertisement
1973 Videoton TV reklám plakát, hátoldalon a gyár rádió és televízió termékei. 40x60 cm Hajtva 2621626
13860
416
Advertisement
1943 Dr. Oetker számla, számolócédula, sütőporos zacskó, receptkönyv, 4 db 2568019
13861
416
Advertisement
cca 1880 6 db klf díszes fejléces számla. 2614368
13862
416
Advertisement
34 db vegyes könyvjelző, közte régiek 2613595
13863
416
Advertisement
2614442
13864
416
4600
Advertisement
cca 1960-1970 2 db Volkswagen autókat bemutató (VW 1200 és 1300 Bogár, VW 1600 modellek, stb.), színes képekkel illusztrált reklámprospektus, német ill. angol nyelven, kihajthatóak, néhány apró sérüléssel, folttal 2621460
13865
416
Advertisement
2 db Hotel Sacher Wien a süteményes doboz két méretben 18-22 cm 2609722
13866
416
Advertisement
1969-1979 cca. 1000 db kártyanaptár vegyes külföldi és magyar, Többsége 1970 körül. Megkímélt állapotban. 2609877
13867
416
Advertisement
4711 Echt Kölnisch Wasser kölnivíz, 800 ml, m: 25 cm 2619042
13868
416
Advertisement
Shell art deco reklám, L'Illustration c. francia újságból, 1929, üvegezett fakeretben, 39×29,5 cm 2619049
13869
416
Advertisement
Mossant art deco divatreklám, L'Illustration c. francia újságból, 1929, üvegezett fakeretben, 39×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft