Nyomtatványok Tételek száma: 445
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2609353
14804
416
Printed Materials
cca 1990-2000 4 db erotikus magazin 2517493
14805
416
Printed Materials
cca 1999-2003 17 db porcelánnal kapcsolatos kiadvány: Herend Herald, a Herendi Porcelánmanufaktúra magazinja 15 száma, magyar és angol nyelvű + 2 db Hollóházi termékkatalógus (edényáruk, díszművek) 2618974
14806
416
Printed Materials
cca 2000 6000 km-es futóexpedíció a kínai nagy fal mentén, összeállítás, fűzve 2613589
14807
416
Printed Materials
2002 Playboy novemberi száma, a címlapon Bódi Sylvi modell, az év Playmate-je aláírásával 2551882
14808
416
Printed Materials
2002-2003 Postás, a Magyar Posta dolgozóinak lapja, hiányos 2002-es évfolyam, egészvászon kötésben egybekötve 2617827
14809
416
Printed Materials
2003 Playboy: Hugh Hefner Aranyélete. Különkiadás 2530862
14810
416
Printed Materials
2006 Első vendégkönyvem. Különleges ajándékkönyv újszülött babánk üzeneteinek. Anne Geddes képeivel illusztrálva. Bp., Alexandra Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban. Egy oldalon bejegyzésekkel, egyébként kitöltetlen. 2590101
14811
416
3800
Printed Materials
2016 Fedél Nélkül - hajléktalanok lapja XXIII. évf. 581. sz., a Népszabadság szerzői által írt rendkívüli lapszám, 12+12 p., jó állapotban 2591061
14812
416
Printed Materials
Kifestő-színező rajpályázata. Szerk.: Köpf Károly. Rajzolták: Boczkó Kornél, Kőszegi Judit, Roll Marianna, Solymosi Xénia. Bp., Sportpropaganda,( Alföldi-ny.) A borítón színes Gusztáv illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé foltos. 2616054
14813
416
Printed Materials
Budapest nevezetességeit ábrázoló 4 db színes linómetszet. Papír, jelzés nélkül, feliratozva, Chinoin gyógyszergyár reklámos naptárban, 18x14 cm 2530413
14814
416
Printed Materials
Régi dán leporelló fekete-fehér koppenhágai városképekkel, egészvászon kötésben, kopott aranyozással 2573424
14815
416
Printed Materials
20 db szentkép különféle méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft