Nyomtatványok Tételek száma: 445
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2610491
14600
416
Printed Materials
1942 Az Esti Kurír zsebnaptára 2610465
14601
416
Printed Materials
1942-43 3 db kalendárium: A 8 órai újság évkönyve (2x), Unitárius naptár 2621204
14602
416
Printed Materials
cca 1943 Német szovjetellenes propaganda grafikával ellátott itatós papír. 10x16 cm 2621121
14603
416
Printed Materials
1943 Hitler Adolf beszéde az olasz Badoglio kormány kapitulációjáról. 14 p. 2615451
14604
416
Printed Materials
1943 Az Ország I. évf. 15. sz., 1943. júl. 24. A címlapon: "Benes felkészült a Magyarországgal való leszámolásra", illetve Vajta Ferenc: A Királyhágón túl történik c. írása. Szerk.: Vajta Ferenc. Bp., Stádium-ny., 16 p., kissé szakadozott lapszélekkel. + Magyar Szemle XLV. köt. 2. (192.) sz. Szerk.: Eckhardt Sándor. Bp., 1943, Athenaeum-ny., 57-112 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel. 2617809
14605
416
Printed Materials
cca 1943 Futár Hiradó kissé sérült képes magazin 2622445
14606
416
Printed Materials
1938 Lindenberg, Bajorország látképe, horogkeresztes zászlóval, kis szakadással, 42×58 cm 2595697
14607
416
Printed Materials
1943 Körösvidék, független keresztény politikai napilap XXIV. évfolyam 234. szám, viseltes állapotban 2573997
14608
416
Printed Materials
1943 Vasárnapi Újság 3 db száma, több II. világháborús fotóval és írással, helyenként sérült és részben ragasztószalaggal javított 2621059
14609
416
Printed Materials
1944 december németpárti propaganda szórólap az ostromlott Budapestnek 2621093
14610
416
Printed Materials
1944 Magyarok - Szovjetellenes propaganda röplap 2618889
14611
416
Printed Materials
1945 A Ludas Matyi első évfolyamának 4 db száma (8., 9., 12., 13.) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft