Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció
Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN. "Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota / CASTRVM BVDENSE" kétoldals, bronz emlékérem, peremen "43" sorszámmal (100mm) T:1-
E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. "Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj" kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina