Külföldi emlékveretek, plakettek Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2613976
31821
416
2200
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numizmatika
Szovjetunió DN "Fedot Ivanovics Shubin szobrász 1740-1805" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina
Sovietunion ND "Fedot Ivanovich Shubin sculptor 1740-1805" two-sided Br commemorative medallion (60mm) C:AU patina 2596347
31822
416
Numizmatika
Szovjetunió DN "Marin Drinov" Br emlékérem (60mm) T:1-
Soviet Union ND "Marin Drinov" Br commemorative medallion (60mm) C:AU 2613813
31823
416
3400
Numizmatika
Szovjetunió DN "Makszim Gorkij (Alekszej Makszimovics Peskov) 1868-1936" ezüstözött Br plakett (108mm) T:2 patina, kopott ezüstözés, kis ph
Sovietunion ND "Maxim Gorky (Alekszej Makszimovics Peskov) 1868-1936" silver-plated Br plaquet (108mm) C:XF patina, worn silver-plating, small edge error 2437357
31824
416
Numizmatika
Vatikán 1887. "XIII. Leó pápa / Megválasztásának 10. évfordulójára" fém emlékérem (51mm) T:2-
Vatican 1887. "Pope Leo XIII / 10th Year of the Election" metal medal (51mm) C:VF 2618484
31825
416
Numizmatika
Vatikán "Ferenc pápa" ezüstözött fém emlékérem (34mm) T:1 Vatican "Franciscus Pontifex Maximus" silvered metal medallion (34mm) C:UNC 2506469
31826
416
Numizmatika
Vatikán DN "Oboedientia et pax 1958-1963 / XXIII. János pápa" ezüstözött Cu emlékérem (35mm) T:1- (eredetileg PP)
Vatican ND "Oboedientia et pax 1958-1963 / Ioannes XXIII Pontifex Maximus" silvered Cu medallion (35mm) C:AU (originally PP) 2612647
31827
416
15000
Numizmatika
Vatikán DN "XVI. Benedek pápa / Deus caritas est" jelzett Ag emlékérem. Szign.:Gino Giaperetti. Peremen jelzett sorszámmal: 1569/6000 (0,986/39,90g/44mm) T:1- patina
Vatican ND "Benedictus XVI / Deus caritas est" Ag commemorative medallion with hallmark. Sign.:Gino Giaperetti. Serial number on the edge 1569/6000 (0,986/39,90g/44mm) C:AU patina 2506240
31828
416
Numizmatika
1978. "ENSZ" kétoldalas, többnyelvű Br emlékérem (38mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
1978. "United Nations" two-sided, multilingual Br medallion (38mm) C:AU,XF (originally PP) 2565560
31829
416
Numizmatika
~2004. "Az Euró bevezetése" sorozat, 1db Cu-Ni emlékéremmel, hozzárögzített, aranyozott érme (Nagy-Britannia), dísztokban, tanúsítvánnyal T:1 2565562
31830
416
Numizmatika
~2004. "Az Euró bevezetése" sorozat, 15db Cu-Ni emlékérem, mindegyiken hozzárögzített, aranyozott érme (mindegyik más), dísztokban, tanúsítvánnyal T:1 2570379
31831
416
Numizmatika
DN "II. János Pál" kétoldalas öntött Br asztaldísz T:2,2-
ND "John Paul II" two-sided, cast Br table decoration C:XF,VF 2570396
31832
416
Numizmatika
6db hegyoldalt ábrázoló, kétoldalas, öntött Br érem (40mm) T:2-
6pcs double-sided, cast Br medal depicting a mountainside (40mm) C:VF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft