Képkeretek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2574248
12634
416
Frames
6 db üvegezett fa képkeret, kopásnyomokkal, angol városok részleteivel (London, Liverpool, Cambridge, stb.) nyomatként, belső méret: 19,5x28 cm 2612575
12635
416
15000
Frames
Régi díszes keret, sérült, kopott, 41x30cm 2618366
12636
416
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret. Belső méret: 43,5x33,5, külső méret: 42x52 cm 2590679
12637
416
Frames
Dekoratív, üvegezett képkeret, benne ET, a földönkívüli reklámújság egy lapjával. Magyarországon 1983. december 22-én mutatták be a mozikban. 35x28cm 2610044
12638
416
Frames
Dekoratív, sérült fakeret, kopott nyomattal, látható méret: 41,2×30,3 cm 2613186
12639
416
Frames
Régi szecessziós képkeret, Kopott, sérült, 20,5x25cm 2618797
12640
416
Frames
Szecessziós, üvegezett fakeret, benne Helbing Ferenc nyomatával. Kopott, 22x29cm 2619107
12641
416
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, 2db, benne francia divatkép, kopott, 29x21cm 2619114
12642
416
3400
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, benne Rudolf trónörökös Prágában, fametszet, kopott, 28x34cm 2619282
12643
416
Frames
Dekoratív, üvegezett, kopott fakeret, benne bajor legény nyomata. 31x23,5cm 2619383
12644
416
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, benne szecessziós hímzett kép, kopott, 34x24cm 2619692
12645
416
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, kopott, benne rokokó selyem kép, 31x16cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft