Wiskemann jelzett jégtartó vödör, ezüstözött fém, kopásnyomokkal, m:11... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Wiskemann-jelzett-jegtarto-vodor-ezustozott-fem-kopasnyomokkal-m11cm~II2592550
2592550
12258
416
Flea Market
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Wiskemann jelzett jégtartó vödör, ezüstözött fém, kopásnyomokkal, m:11cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: