Bolhapiac

Tételek száma: 663

Réz bútor díszítőelem, kopott, h: 37cm (2db)
11977.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Réz konyhai eszközök, fali tartóval, h: 124-34cm
11978.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bőr kulacs, spanyol bikaviadal jelenettel, cca. 1,5L, 35x21cm, kopott.
11979.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2db fa szivardoboz és 2 db fém szivardoboz, 1db szivarvágó, fém.
11980.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kvarc kristály 37x30cm
11981.

Kvarc kristály 37x30cm

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Pirit 30x14cm
11982.

Pirit 30x14cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Vegyes bolha tétel (velencei souvenir maszk, ólomkristály bordó talpaspohár, macska / cica formájú fa diótörő, retró, angyalkás porcelán gyertyatartó, jelzett, réz gyertyatartó, Hollóházi bonbonier, macska formájú mini persely, jelzett tejszínkiöntő, stb.) Vegyes méretben.
11983.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Rozsdamentes acál fagylaltos készlet (6db kehely, 1db tálca), levél formájú kínáló, emeletes kínáló. Vegyes méretben.
11984.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Antik réz halászlé bogrács, szép állapotban, m:18cm, d:26cm
11985.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Rézveretes, három fiókos fali szekrényke, kopásnyomokkal, 44x37x20cm
11986.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Bieder stílusú, intarziás fadoboz, kopott, 26x18x11cm
11987.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fémveretes fa ládika, kopott, 15x11x12cm
11988.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft