Bolhapiac Tételek száma: 663
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2545883
12523
416
Flea Market
Szivecskék lila köves nyaklánc, Bonita, 51cm 2584043
12524
416
Flea Market
Tibeti festett, lakkozott fa tálka, d: 8 cm 2609823
12525
416
Flea Market
Fém dobozka ásvánnyal ékítve, kopott, d:5,5cm 2574779
12526
416
Flea Market
2db bizsu bross, angyalkás lakkdobozban. 2592502
12527
416
Flea Market
2db koponya, achát, m:4cm 2395336
12528
416
Flea Market
Fém bross ezüst színű, kövekkel díszített, jó állapotú, h: 9,5 cm 2464352
12529
416
Flea Market
Vadász medál, szarvas gyöngyfoggal, fém, 4cm 2589859
12530
416
Flea Market
Hamutál, jelzett ezüstözött alpakka, kopásnyomokkal, d:9cm 2560356
12531
416
Flea Market
Fém bor kostoló tálka, kopott, d:11cm 2580753
12532
416
Flea Market
3db bulgár rózsaolaj, fa tartóban, hiányos, sérült, m:9cm 2574826
12533
416
Flea Market
3db csont nyaklánc és 1db karkötő. kopásnyomokkal. 2580571
12534
416
Flea Market
Vegyes apró kulcsok, cca 25db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft