Bolhapiac Tételek száma: 663
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585580
12222
416
Flea Market
Kínálótál, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopott, d:21cm 2585581
12223
416
Flea Market
Szecessziós kínálótál, réz, kopott, jelzés nélkül, d:22,5cm 2583179
12224
416
Flea Market
6 db fém ill. műanyag doboz, közte régebbiek (Chinoin, Agfa, stb.), vegyes méretben és állapotban 2583187
12225
416
Flea Market
6 db zománcfestett fém alátét, rajtuk "K" betűvel, d: 9 cm + iparművész réz alátét, tálka, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm 2583209
12226
416
Flea Market
Öntapadós etikett címkék CD-hez, 200 db-os, dobozában 2583155
12227
416
Flea Market
Art deco alpakka citromfacsaró, jelzés nélkül, kopott, m: 17,5 cm 2583038
12228
416
Flea Market
Olaj és ecet tartó, fém állvány + 2 db üveg dugóval, formába öntött, festett, kopásnyomokkal, 18x12 cm 2578535
12229
416
Flea Market
Autósziréna, régi típus 21 cm 2587763
12230
416
Flea Market
2db két ágú bronz gyertyatartó, szép állapotban, m:25cm 2587761
12231
416
Flea Market
Acél szódás palack, kopott, m: 29cm 2587767
12232
416
24000
Flea Market
Német asztali barométer, fa, réz, tetején sas figura, m:40cm 2548466
12233
416
Flea Market
Fischer asztali barométer, réz, műanyag, kisebb kopásnyomokkal, 11,5x10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft