Bolhapiac Tételek száma: 663
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2621582
11905
416
Flea Market
2 db 0,5 kg súlyzó, dobozban 2621578
11906
416
Flea Market
2 db 0,5 kg súlyzó, dobozban 2609354
11907
416
Flea Market
2 db karácsonyfa díszkivilágítás eredeti dobozában 2610082
11908
416
Flea Market
Borkiöntő fonott kosár fém kézi munka 10x27x21 cm 2610084
11909
416
Flea Market
Fa trapper, kopott, 16x8cm 2610088
11910
416
3400
Flea Market
Faragott fa, rézberakásos dísz tányér, d:33cm 2610093
11911
416
Flea Market
Asztalka, Összecsukható, faragott fa, gyöngyház berakással d: 30 cm 2610098
11912
416
Flea Market
Márvány doboz, réz peremmel, oroszlán lábakkal, hibátlan, 15x12 2610108
11913
416
Flea Market
Pohártartó alátét készlet, India, jelzett, m:9cm, d:7cm 2610116
11914
416
Flea Market
Réz gyertyatartó, javított, m:15 cm 2610146
11915
416
Flea Market
Horgász világbajnokság mandzsettagomb, nyakkendőtű, baseball sapka. 2610155
11916
416
Flea Market
2db bontatlan Aimely parfüm, 100ml/üveg Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft