Bolhapiac Tételek száma: 663
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2621760
12098
416
Flea Market
Antik régi csillár tartozék, 7 szemes lánc, bronz, kopott, h:43cm 2621731
12099
416
Flea Market
3 darabos bolha tétel, réz dísztálka, fém tündér, 3db aranyozott mokkáskanál, kopott. 2621724
12100
416
Flea Market
3db réz tárgy (füles váza, kínáló, petróleum lámpatest), kopott, m: 8,5-26cm 2575561
12101
416
Flea Market
Régi kiöntő szett, réz, jelzés nélkül, horpadásokkal, m:7-20cm 2575462
12102
416
Flea Market
Drazsés doboz, ezüstözött alpakka, fa fogóval, jelzett, kopott, d:17cm 2575463
12103
416
Flea Market
Német fém kínáló, jelzett: bakelit fogó alatt, kopott, d:25cm 2575464
12104
416
Flea Market
Szecessziós karton doboz, kopott, 17x17cm 2575475
12105
416
Flea Market
Keleti dísztőr, kopott, h:34cm 2575465
12106
416
Flea Market
Legfinomabb Pörkölt Kávé pléh doboz, kopott, sérült, m:18cm 2575468
12107
416
Flea Market
WMF kraklé üveg, acél fedős shaker, etikettel jelzett, hibátlan, m:19 cm 2575476
12108
416
Flea Market
Retró réz díszváza, jelzés nélkül, kopásokkal, m:35cm 2575483
12109
416
Flea Market
Burago Mercedes autómodell, sérülésekkel, h:25cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft