15103.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
Cholnoky Jenő (1870-1950): Erdélyi képek. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1941], Franklin, 164+2 p.+14 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.