15109.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
A magyar korona országainak 1900., 1901. és 1902. évi népmozgalma. Négy grafikai térképpel. Szerk. és kiad. a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények. Új sorozat. 7. kötet. Bp., 1905, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+106+675+5 p.+ 5 (térkép) t. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.