Dr. Marczell Mihály: Érosz és Étosz. Bp., 1940, Szent István-Társulat,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1000016/Dr-Marczell-Mihaly-Erosz-es-Etosz-Bp-1940-Szent-Istvan-Tarsulat-270-p-Kisse-foltos-s~II2609945
2609945
17134
416
Books: Social sciences
Leírás: Dr. Marczell Mihály: Érosz és Étosz. Bp., 1940, Szent István-Társulat, 270 p. Kissé foltos, sérült kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
: nagy_andras